Top 10 trendet e javės nė Twitter

Shko poshtė

Super Top 10 trendet e javės nė Twitter

Mesazh nga D3M1 prej Mon Aug 22, 2011 11:28 pm


Kėtė javė ka qenė futbolli evropian, tema e cila e ka kryesuar listėn e trendeve nė rrjetin social Twitter.
Pas pėrfoljeve tė mėdha pėr skuadrėn e Barcelonės, radhitet shou televiziv “Jersey Shore”, e pėrcjell me kėrkesėn befasuese tė markės sė njohur tė veshjeve Abercrombie & Fitch.

Nė kėtė listė nuk mund tė mungojė sensacioni i quajtur Justin Bieber, sė bashku me Harry Potter, si dhe ditėn e baballarėve nė Brazil.

Edhe nė Twitter, sikurse edhe nė Facebook dhe rrjetet tjera sociale, ka qenė njė javė e zėnė me postimet e ndryshme tė pėrdoruesve.

Mė poshtė ėshtė lista e plotė e top-temave tė javės nė Twitter:

Ardhja e Cesc Fabregas nė Barcelonė, si dhe konflikti i krijuar nė derbin spanjoll “El Classico”
Jersey Shore. Abercrombie & Fitch ka ofruar para, nėse nė shoun televiziv nuk vishen rrobat e markės sė saj. Njė kėrkesė jo fort e zakonshme ėshtė kjo.
Filmi Harry Potter
Justin Bieber. Ky kėngėtar ka fansa, tė cilėt gjithnjė e mbajnė atė nė top-listė.
Vdekja e Jani Lane
McDonalds vs. Burger King. Njerėzit vlerėsuan se kush e bėn ushqimin mė tė mirė.
Drake. Ylli i muzikės rap ėshtė paraqitur nė njė hit tė Lil Wayne.
Bendi “Big Time Rush”. Fansat e treguan dashurinė e saj ndaj bendit.
Twitter / Facebook. Kush ėshtė mė i miri?
Dita e Baballarėve / Brazil.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi