Eminemit, dy milion funte pr dy koncerte

Shko posht

Super Eminemit, dy milion funte pr dy koncerte

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 23, 2011 9:13 am
Reperi m i njohur i bardh, Eminem, sht kthyer n Detroit gjat uikendit t kaluar m i pasur pr dy milion funte, pas mbajtjes s dy koncerteve n kuadr t festivalit VMbreti i repit ka mbajtur dy koncerte n Weston Park dhe n Chelmsford, ndrsa pr paraqitjet e tij n kto koncerte t shtunn dhe t dieln ai ka fituar dy milion funte..

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi