Adelina Tahiri tatuazh si Lorik Cana

Shko posht

Super Adelina Tahiri tatuazh si Lorik Cana

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 23, 2011 9:15 amKengetarja e cila u prmend shum pr lidhjen apo jo me futbollistin e famshm Lorik Cana, tashm ka nj tatuazh. Por, e vrteta sht se, si e shihni n foto, ajo e ka br n krah shqiponjn, simbolin e shqiptarve. N fakt, jo se ajo sht shum patriote, por sepse edhe Loriku e ka pothuajse nj t till n krah, por m t madhe. Tani t paktn kan dika t prbashkt, Adelina dhe Loriku nga nj tatuazh.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi