Flori mbush 29 vjet

Shko posht

Super Flori mbush 29 vjet

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 23, 2011 11:01 amKngtari dhe kompozitori nga Shqipria, Flori Mumajesi, sot feston ditlindjen.
Flori, i cili momentalisht sht n top e listn e m t krkuarve n estradn shqiptare, sot mbush 29-vjet.

Viti i fundit i dekads s tret t jets pr Florin ishte i mbushur me suksese. Ai kt vit n Top Fest 8 u shprblye me mimin e internetit me kngn e tij Tallava.

Po ashtu shum kng t punuara nga ai kt vit jan br hite dhe pr m tepr ai sapo ka hedhur n treg albumin e tij t ri t titulluar Detaj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi