Mentor Haziri tani dhe n Hollywood

Shko posht

Super Mentor Haziri tani dhe n Hollywood

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 23, 2011 11:06 amDuket se karriera e tij artistike tashm ka synim vetm tregun botror. Pas sukseseve me muzik n MTV, Mentor Haziri ka fituar edhe rolin e par n kinematografin gjigante t Hollywood-it . Mentori ka marr tashm nj rol n filmin Landlord, nj projekt kinematografik q si producent ka aktorin me origjin shqiptare Nickola Shreli.

Thuhet se filmi ka nj vler miliona dollar dhe sht i karakterit horror. Xhirimet e filmit pritet t nisin n vjesht, koh kur Mentori do t zhvendoset n Hollywood. Nj supersukses ky pr liderin e grupit Kthjellu, q nj vit m par hyri n kanalin e madh muzikor MTV me kngn Tonight is Your Night, ndrsa kt ver ai sht br srish pjes e ktij ekrani, me kngn e tij solo Engjll.

Kng q ka pr kompozitor Flor Mumajesin dhe q sht mirpritur edhe nga publiku shqiptar, ndrsa tashm pr Mentorin po vjen nj sfid e re m e madhe e q ndoshta do t ndryshoj mjaft gjra n karriern e tij n t ardhmen!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi