Vampiri(a) s’mund tė jetojė pa gjak

Shko poshtė

Super Vampiri(a) s’mund tė jetojė pa gjak

Mesazh nga D3M1 prej Wed Aug 24, 2011 10:10 am


Lilith Desideria (37 vjeēare) nga Berlini i Gjermanisė bėn njė jetė jo tė zakonshme. Ajo thotė se vampirėt janė ndėrmjet nesh, ndėrsa ajo ėshtė njėra prej tyre.
“Gjaku ėshtė si drogė, vetėm se ėshtė mė i fortė. E ka shijen e metalit, ndėrsa mua mė ndihmon tė ndihem mė mirė”, thotė Lilith.
Ajo shton se gjakun e provoi pėr herė tė parė kur ishte 13 vjeēare, kur ishte djalė dhe kishte njė lidhje homoseksuale.

“I dashuri im u lėndua derisa po bėnim seks dhe gjaku mė preku buzėt. Me kėtė bota ime ndryshoi, pasi tė gjitha ndjenjat u bėnė mė tė ndjeshme. Dėgjoja mė mirė, ndėrsa fillova ta shoh botėn me syze tė kuqe”, thotė Lilith, e cila jeton nė Berlin, ndėrsa nė banesėn e saj e ka edhe altarin nė tė cilin ndezė qirinj tė zinj.

Shoqet e saj shpesh ia ofrojnė dorėn, ndėrsa ajo e pret me zhiletė dhe pi pak gjak.

Pėrveē se ndryshoi gjininė me anė tė operacionit duke u bėrė grua, Lilith pati edhe njė operacion ku mprehu dhėmbėt e syrit pėr t’i pėrngjarė mė shumė vampirėve.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi