Fjolla Morina, kng me reperin Unikkatil?

Shko posht

Super Fjolla Morina, kng me reperin Unikkatil?

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 24, 2011 10:26 amKngtarja shum seksi Fjolla Morina paralajmron nj bashkpunim t radhs me nj reper. Ajo kt e bn prmes faqes zyrtare t saj n Facebook. Duke shkruar: "Miq t′mi te dashur jam duke punuar nje kenge te re cilin reper prej hip-hop doni te kem duet......? ". Por, pyetja jon sht se pr cilin reper bhet fjal?. Fjolla s fundmi ka postuar disa kng t reperit t famshm Unikkatil n faqn e saj n Facebook, dhe disa tekste nga kngt e ktij t fundit. Nga kjo mund t mendohet nj bashkpunim n mes Fjolles dhe Unikkatil? Fansat e ktij t fundit presin me padurim lansimin e ndonj knge, dhe kt si duket mund ta bj t mundur kngtarja Fjolla Morina.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi