David Beckham po bhet tullac

Shko posht

Super David Beckham po bhet tullac

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 24, 2011 10:42 amsht e pabesueshme se si nj tull e till t jet fshehur prej kaq kohsh!
I fotografuar gjat daljes me familjen e tij pr t ngrn drek n nj restorant, pr her t par ai sht vn re nga paparaci me nj stilim floksh pr t mbuluar tulln e tij.
I par nga mbrapa, duket q pjesa e kurors i ka humbur t gjitha flokt, gj q sht normale pr meshkujt e moshs s tij.
David 36-vjear ndr vite sht shfaqur me stilime t ndryshme, nga flok bisht-kali, n flok t gjat t verdh dhe deri n kok t qethur plotsisht.
Por nse Becks sht vrtet i shqetsuar pr kt gj, mund t ndjek gjurmt e Wayne Rooney-t t Manchester United, i cili investoi 34 mij euro pr transplantin e folikulave t flokve.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi