Geti fejohet t enjten

Shko posht

Super Geti fejohet t enjten

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 24, 2011 10:42 amAntari i grupit Tingulli i 3nt, Getoar Selimi, raportohet se do t fejohet kt t enjte, m 25 gusht.
E prditshmja kosovare Kosova Sot bn t ditur se reperi pr tashm nj koh sht n lidhje me Florentn dhe se ata kan vendosur ta ojn lidhjen e tyre nj hap m tej.
Nuk sht br e ditur nse do t ket ndonj fest apo ceremoni zyrtare.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi