Rihanna befason fansat me shenjn n mjekr

Shko posht

Super Rihanna befason fansat me shenjn n mjekr

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 24, 2011 2:32 pmRihanna i befasoi fansat n V Festival gjat fundjavs kur ajo "zbuloi" nj shenj n mjekrn e saj.

Kngtarja 23 vjeare ngriti kokn dhe shfaqi dy shenja t vogla si ajo performonte n sken n eventin muzikor.

Nuk dihet se si Rihanna e ka marr at shenj, por kngtarja nuk e kishte pasur kur performoi n The X-Factor, tetorin e kaluar.

Sipas mediave t huaja, shenja mendohet t jet nga nj procedur e operacionit plastik.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi