Anija ruse shkėputet nga ISS

Shko poshtė

Super Anija ruse shkėputet nga ISS

Mesazh nga D3M1 prej Thu Aug 25, 2011 11:45 am


Anija kozmike ruse e cila do tė ankoronte nė Stacionin Ndėrkombėtar Hapėsinor, ka humbur.

Lajmi ėshtė konfirmuar nga vetė agjensia ruse e hapėsirės, zyrtarėt e tė ciės konfirmuan se M-12M nuk ishte ankoruar siē duhet nė ISS dhe pėr pasojė ėshtė shkėputur dhe ka rėnė prapa pėr nė tokė.

Sipas ekspertėve nuk ka rrezikshmėri pėr ndonjė dėmtim qė ajo mund tė shkaktojė me rėnien nė tokė, pėr shkak se materialet do tė shpėrbėen nė ajėr nga rėnia e lirė. Anija mbante tre ton mallra, qė do tė zbrazeshin nė Stacionin Ndėrkombėtar Hapėinor.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi