Dafina shfaqet kaurrele pr "My Swag"

Shko posht

Super Dafina shfaqet kaurrele pr "My Swag"

Mesazh nga Nora prej Thu Aug 25, 2011 3:37 pmKa ndryshuar krejtsisht pamje kngtarja Dafina Zeqiri. Ajo po bn prgatitje dhe po xhiron s fundi skenat pr kngn m t re My Swag, dhe pr kt ka ndrruar shum.
Dafina ka postuar kt fotografi me flokt e saj kaurrele, krejt ndryshe prej asaj q kngtarja del zakonisht. Dafina ka mbajtur nj seri koncertesh kt ver npr Kosov, dhe projekti i saj i fundit sht Dangerously in Love.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi