Teuta me shume suksese tė saja

Shko poshtė

Super Teuta me shume suksese tė saja

Mesazh nga Nora prej Thu Aug 25, 2011 3:39 pmTeuta pėrveē angazhimeve nė seri, thotė se ėshtė e zėnė edhe me punėn nė teatėr, ndonėse edhe kjo ėshtė pjesė e karrierės sė saj. “Si zakonisht vazhdoj angazhimet e mia nė aktrim, pastaj njė kohė tė madhe ia kushtoj edhe rritjes sė vajzės”, ka thėnė ajo.
E dhėnė pas punės dhe synimeve pėr tė pėrmbushur ēdo ėndėrr tė saj, aktorja jonė Teuta Krasniqi ėshtė gjithnjė nė pėrpjekje. Pėrveē angazhimeve tė saj nė rritjen e vajzės, ajo ėshtė mjaft aktive edhe nė karrierė, ndonėse roli “Saranda” nė serinė vendore “Kafeneja jonė” i ka sjellė shumė sukses dhe shumė fansa.
Teuta pėrveē angazhimeve nė seri, thotė se ėshtė e zėnė edhe me punėn nė teatėr, ndonėse edhe kjo ėshtė pjesė e karrierės sė saj. “Si zakonisht vazhdoj angazhimet e mia nė aktrim, pastaj njė kohė tė madhe ia kushtoj edhe rritjes sė vajzės”, ka thėnė ajo.
Teuta pėrveē kėtyre angazhimeve vazhdon punėn edhe nė realizimin e emisionit humanitar “Lidhja mes nesh” qė ka arritur tė cilėsohet si njėri nga emisionet mė tė mira nė vend. Ajo nė tė ardhmen synon tė arrijė suksese edhe mė tė mėdha nė fushėn e artit dhe mė gjerė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi