Samsung lanson katr modele t reja Galaxy

Shko posht

Super Samsung lanson katr modele t reja Galaxy

Mesazh nga D3M1 prej Fri Aug 26, 2011 7:56 am


Samsung ka shtuar edhe katr modele t reja t telefonave t menur n linjn e saj, t njohur si Samsung Galaxy.
Saktsisht, bhet fjal pr modelet e reja si Samsung Galaxy M Pro, Samsung Galaxy W, Samsung Galaxy Y dhe Samsung Galaxy Y Pro.

T gjitha modelet e reja t linjs Samsung Galaxy vijn me versionin e sistemit operativ t Google, Android 2.3 Gingerbread, ndrsa prezantimi i modeleve t reja do t bhet n panairin e IFA Berlin gjat muajit t ardhshm.

Samsung Galaxy W posedon procesorin me 1.4GHz, ekranin e ndjeshm n prekje me 3.7 in, kamern me 5MP, ndrsa Galaxy M Pro vjen me tastier t plot QWERTY dhe procesor me 1GHz.

N ann tjetr, jan edhe dy versionet tjera Galaxy Y, duke prfshir edhe modelin Pro, i cili vjen me procesor 832Mhz, kamer me 3MP, dhe ekran t ndjeshm n prekje me 2.6 in. Modeli tjetr i Galaxy Y gjithashtu posedon tastiern fizike, QWERTY.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi