Afrdita Dreshaj foto me Miss Serbin

Shko posht

Super Afrdita Dreshaj foto me Miss Serbin

Mesazh nga Nora prej Fri Aug 26, 2011 9:26 amAfrdita Dreshaj, e cila sht duke prfaqsuar Kosovn n Miss Universe n Brazil, n rrjetin e saj social Facebook ka publikuar nj foto me Miss Serbin.
Dy misset, Afrdita Dreshaj dhe Anja Saranovic, shfaqen duke pozuar n nj nga seancat e para fotografike.

N gar merr pjes edhe bukuroshja nga Shqipria, Xhesika Berberi, por mes tyre nuk shihet ndonj miqsi e afrt (s paku jo deri tash).

Gara e madhe mes bukurosheve t bots, do t mbahet m 12 shtator n Brazil.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi