Kryeministri japonez jep dorheqje

Shko posht

Super Kryeministri japonez jep dorheqje

Mesazh nga D3M1 prej Fri Aug 26, 2011 7:51 pm


Kryeministri i Japonis, Naoto Kan, pas nj vit n detyr, sot do t jap dorheqje.
I ballafaquar me kritika t mdha pr menaxhimin e situats pas cunamit n Japoni, t krizs brthamore dhe problemeve ekonomike, Kan kishte deklaruar n qershor dorheqjen e tij.

Ai ka njoftuar se sht larguar edhe nga posti i kryetarit t Partis Demokratike t Japonis, duke i dhn fund kshtu pozits s tij n krye t qeveris.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi