Maddona n plazh me t dashurin 24 vjear

Shko posht

Super Maddona n plazh me t dashurin 24 vjear

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 27, 2011 8:28 am
- Ka mbushur prej dy javsh 53 vjet dhe e ka festuar ditlindjen me balerinin francez Brahim Zaibat, 24 vje. Me t dhe me fmijt, Madonna i ka lejuar vetes pushime familjare n Cap dAntibes n Costa Azzurra.

Por, ajo q bie n sy sht fakti se pop ylli nuk sht zhveshur dhe ashtu si ka qen sht hedhur n uj.

far dshiron t fsheh nga i dashuri i ri, ndoshta ecurin e moshs n trupin e saj?

Por Brahimit nuk duket se i bn prshtypje diferenca e moshs. Balerini e ka konsideruar veten si pjes e familjes n rolin e t fejuarit.

Ai sht par n Franc duke e mbajtur pr dore t voglin e shtpis, e ka marr n krah madje edhe n motorin e ujit s bashku me Maddonn, transmeton agjencia Noa.

Gjithka shkon mir, prve faktit se nna e Brahimit, tet vjet m e re se Madonna, sht pak t thuash e skandalizuar nga fakti q djali i saj sht lidhur me yllin e popit rreth 3 dekada m e vjetr se ai.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi