Toshiba lanon kompiuterin desktop Qosimo

Shko posht

Super Toshiba lanon kompiuterin desktop Qosimo

Mesazh nga D3M1 prej Sat Sep 03, 2011 5:35 pm


Toshiba ka hedhur n treg kompiuterin Desktop, Qosmio DX730, i cili do t nis shitjet n fund t muajit shtator.
Bhet fjal pr nj kompiuter me sistem operimi Windows 7 me ekran LED 23-inch me rezolucion 1920 x 1080, me procesor opsional Core i3/i5/i7, kart grafike GeForce GT 540M 1GB, memorje t integruar 2 TB, kamera t integruar 1.3 megapiksel dhe sistem audio Onkyo.

Ky kompiuter desktop i Toshibas do t dal n treg n muajin shtator por ende nuk ka asnj informacion lidhur me koston e tij.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi