Ia shitėn njė copė dėrrasė pėr iPad

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ia shitėn njė copė dėrrasė pėr iPad

Mesazh nga D3M1 prej Sat Sep 03, 2011 5:43 pm


Ashley McDowell (22 vjeēare), nga Carolina e Jugut, pasi mbėrriti nė shtėpi e kuptoi se ua kishte dhėnė disa personave tė panjohur 180 dollarė pėr njė copė dėrrase me logon e Apple, duke menduar se ai ishte iPad.
McDowell i tha sherifit tė qarkut Spartanburg se dy tė rinjtė e kishin mashtruar. Ata iu afruan nė parking dhe ia ofruan asaj njė iPad tė lirė. Burrat i thanė se kishin blerė njė numėr tė madh tė pajisjeve tė tilla dhe se i shisnin me njė ēmim prej 300 dollarė pėr copė, qė ėshtė njė ēmim shumė mė i ulėt pasi iPad nė dyqane kushton 499 dollarė.

Pasi McDowell tha se kishte vetėm 180 dollarė me vete, burrat ia dhanė me lirim shtesė, ndėrsa ajo mori kutinė me logon e iPad dhe e futi nė makinė, ndėrsa e hapi pasi mbėrriti nė shtypi.

Kur e hapi kutinė e gjeti njė copė dėrrase me ekran tė vizatuar, nė tė cilėn ishin tė ngjitura me ngjitės ikonat pėr web browsers, email inbox dhe iPhoto, ndėrsa ishte i rrethuar me njė shirit tė zi ngjitėsi e prapa e kishte tė ngjitur logon Apple.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi