Rezarta Shkurta Jam si droga

Shko posht

Super Rezarta Shkurta Jam si droga

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 04, 2011 7:59 amPas suksesit t kngve Budallak e vogl dhe Dua t iki larg, n duet me Vedat Ademin, duhej menduar gjat pr t sjell nj krijim t mir. Dhe ja ku vjen knga m e re e Rezarta Shkurts, me titullin provokues Jam si droga.
Njoftohet se tekstin e kngs e ka shkruar Big Basta, ndrsa muzikn e ka br Darko Dimitrov.
Pritet q s shpejti t realizohet edhe nj videoklip, ku idet origjinale dhe avangarde t Rezarts do t veshin artistikisht fabuln e kngs.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi