Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia

Shko posht

Super Mihrije Braha: Mos u matni me vitet e mia

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 04, 2011 8:00 amMihrije Braha nuk dshiron ta pranoj se ka hyr n nj faz t jets, ku trupi dhe fytyra marrin gjurmt e kohs.
N fakt, do t ishte m mir po t theksonim se trupi dhe fytyra e saj refuzojn t pranojn se Mihrija i ka shkelur me koh t 40-at, pasi rrezaton bukurin dhe energjin e nj 20-vjeareje.
Kt vit, pr ta demonstruar m mir kt, Mihrija ka realizuar edhe nj set t shklqyer fotografish me bikini, ku duket qart se prse femrat edhe m t reja n mosh e xhelozojn, sidomos kolege t saj
E kur vjen puna te vitet pr t cilat kngtarja pyetet shpesh npr intervista, Mihrija ka gjetur nj formul t suksesshme.
Motoja e saj m e fundit sht: Shikoni fotot e mia, jo vitet. Edhe pse tingllon paksa arrogante kjo shprehje, n rastin e Mihrije Brahas funksionon m s miri, sepse forma e saj fizike sfidon t paktn nj dekad q ajo mban mbi shpin.
Pr t thuhet se prdor kremra t veant t krijuar enkas n laboratort zviceran, me formuln e ADN-s s saj, gj q Mihrija vet e ka mohuar, sikurse edhe operacionet plastike


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi