Pushimet e Nora Istrefit

Shko posht

Super Pushimet e Nora Istrefit

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 04, 2011 8:01 amPushime n resorset turistike t Turqis me t fejuarin, Robertit, me t cilin jeton prej vitesh nj histori dashurie, motrat dhe shoqrin e saj.
Fotot e publikuara nga kngtarja kosovare Nora Istrefi n Twitter, tregojn pr nj relaks t vrtet t saj, pas realizimit t shum koncerteve dhe videoklipeve. Xhiro me motora uji, or t tra nn rrezet e diellit, jet nate, e m tej t tjera argtime t mendura.
Fotot kngtarja i ka shoqruar dhe me citimin: Po knaqem shum dhe mund t them se jam duke i shijuar n maksimum kto pushime. I kisha t nevojshme pas nj stine kaq t ngarkuar me koncerte dhe pun.
Nora Istrefi sht shfaqur s fundmi n ekranet shqiptare me nj bashkpunim t suksesshm, si ishte ai me reperin e njohur nga Kosova, Mc Kresha. Knga me titull As ni zo sht komentuar shum mir, jo vetm nga fansat, por edhe nga mediat, ndrsa sa i prket klipit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi