Mimoza Kusari i kthehet punės, vetėm katėr ditė pas lindjes

Shko poshtė

Super Mimoza Kusari i kthehet punės, vetėm katėr ditė pas lindjes

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 04, 2011 8:03 amMimoza Kusari iu ka kthyer sėrish punėve tė saj nė krye tė Ministrisė sė Tregtisė dhe Industrisė, vetėm katėr ditė pasi qė lindi djalin e dytė, Edonin.
Mimoza tė shtunėn (sot) ka marrė pjesė nė njė takim tė tre zėvendėskryeministrave mė Presidentin e Hondurasit, Porfirio Lobo Sosa.
Zakonisht, grave iu duhen mė shumė kohė pėr ta marrė veten pas lindjes. Por ky rregull duket se nuk vlen pėr Mimoza Kusarin.
Siē dihet, Mimoza kishte shkuar vetė me makinė nė Klinikėn e Gjinekologjisė nė Prishtinė kur lindi djalin e parė.
Grua e fortė, s’ka dyshim.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi