Arrestohet Arkimed Lushaj (Stresi)

Shko posht

Super Arrestohet Arkimed Lushaj (Stresi)

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 04, 2011 8:07 amArrestohet, Arkimed Lushaj, 24 vje, i njohur n botn e muziks m pseudonimin Stresi. Policia e Pogradecit ka arrestuar t mrkurn reperin n pikn doganore t Qaf Thans.

Sipas t dhnave t policis msohet se ai sht vn n pranga pasi akuzohet pr kanosje me arm dhe gjobvnie.

Ende nuk jan sqaruar m n detaje arsyet e arrestimit, ndrsa kngtari ka qen shpshhr i prfshir n sherrev dhe konflikte t tjera.

Pak koh m par, ai u prfshi n nj konflikt m aktorin dhe regjisorin e njohur Leonard Bombaj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi