E qeshura sht ilai m i mir

Shko posht

Super E qeshura sht ilai m i mir

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 04, 2011 8:10 amSipas nj studimi, t shikoni nj film apo program q ju bn pr t qeshur sht dika e mir pr zemrn tuaj.

Studiuesit zbuluan se shikimi i nj filmi q shkakton t qeshura ka nj efekt pozitiv n funksionin e enve t gjakut, dhe sht e kundrt me shikimin e filmave horror apo me luft q shkaktojn stres mendor.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi