Kubani me 24 gishtrinj

Shko posht

Super Kubani me 24 gishtrinj

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 04, 2011 8:14 am



Ata e quajn "Njzet e katr". Nofka e Yoandri Hernandez Garrido vjen nga 6 gishtrinj t formuar n mnyr prfekte n seciln dor dhe n kmb.

Hernandez sht krenar pr gishtat e tij shtes dhe i quan ato nj bekim, duke qn se e bn at t dalluar dhe i lejuan t jetoj nj jet t mir me punn e tij.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi