Gaxha: Jam i ri pr martes

Shko posht

Super Gaxha: Jam i ri pr martes

Mesazh nga Nora prej Mon Sep 05, 2011 7:50 amDuke komentuar spekulimet e fundit rreth fejess s tij me bukuroshen shqiptare Luana, kngtari nga Shkupi, Adrian Gaxha, ka thn se fejesa sht nj gj e bukur, porse ai thjesht ia ka dhuruar nj unaz t dashurs s tij.
I pyetur nga Panorama Plus rreth fjalve se s shpejti do t bjn dasm, Adriani sht prgjigjur: Mendoj q jam i ri pr martes, sht pak hert, kini durim!

Shqipria sht nj vend shum i bukur, me vende mahnitse dhe do t ishte knaqsi t kaloj koh ktu, por Shkupi sht vendi im i lindjes dhe nuk mundem pa t, ka qen prgjigja e kngtarit rreth mundsis pr t jetuar n Tiran.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi