Akuzohet se e ka kafshuar gjarprin

Shko posht

Super Akuzohet se e ka kafshuar gjarprin

Mesazh nga Nora prej Mon Sep 05, 2011 8:10 amNj burr nga Sacramento i Kalifornis n SHBA sht akuzuar se e ka kafshuar gjarprin piton dhe i ka shkaktuar lndime serioze kafshs.
David Senk (54 vjear) sht akuzuar se ka kafshuar gjarprin dy her duke i shkaktuar lndime dhe pr kt arsye kafsha i sht nnshtruar operacionit n Qendrn pr mbrojtjen e kafshve.

Personeli i cili kujdeset pr kafsht njoftoi se arritn ta shptonin pitonin dhe ai po prmirsohet me sukses.

Senk, i cili sht paraburgosur pr shkak t rrezikimit t jets s kafshs, tha se nuk i kujtohet incidenti dhe se kishte qen i dehur.

far kam br? Nse e gjeni pronarin i thoni se m vjen keq dhe un do ti paguaj shpenzimet mjeksore, transmeton BBC fjalt e tij.

Megjithat policia ende nuk e ka gjetur pronarin e gjarprit.
Nj burr nga Sacramento i Kalifornis n SHBA sht akuzuar se e ka kafshuar gjarprin piton dhe i ka shkaktuar lndime serioze kafshs.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi