iPhone 5 n Sprint, m 1 tetor?

Shko posht

Super iPhone 5 n Sprint, m 1 tetor?

Mesazh nga D3M1 prej Mon Sep 05, 2011 2:17 pm


Ktyre ditve jan zbuluar edhe m shum detaje pr modelin e ri t telefonit t menur t Apple, iPhone 5.
Sipas nj njoftimi t fundit, operatori mobil amerikan Sprint do ta lansoj iPhone 5 n javn e par t tetorit, dhe si thuhet, modeli m i ri i iPhone do t jet n dyqanet e ktij operatori q nga dita e par e lansimit t tij n treg.

Edhe m hert sht folur pr lidhjen e Sprint me iPhone 5, ndrsa kjo do t jet hera e par q ky operator mobil shet iPhone, dhe si dat e mundshme q nj lansim i till t ndodh sht dhn java e par e tetorit, ose m sakt, 1 tetori i ktij viti.

Gjat dits s djeshme ishte thn se Apple tashm ka filluar t trajnoj stafin e saj pr iOS 5, iCloud dhe lansimin zyrtar t iPhone, pasi q pritet q kto shrbime dhe produkte t reja t ksaj kompanie t prezantohet pas disa javsh.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi