Surroi pret djal

Shko posht

Super Surroi pret djal

Mesazh nga Nora prej Mon Sep 05, 2011 4:09 pmVeton Surroi dhe e dashura e tij, Blerta Syla, t cilt kan qndruar n Shqipri pr muaj t tr dhe jan duke e ndjekur edhe Festivalin e filmit n Durrs, pritet q t shtohen me nj djal.

N Festivalin e Durrsit, analisti dhe botuesi i Kohs Ditore, Surroi ka qndruar shum edhe me djalin e aktorit t njohur serbo-kroat Rade Serbedzija, Danilon, i cili edhe ishte konkurrent n seksionin ballkanik.

Blerta, e cila sht n muajin e gjasht t shtatznis s saj, i ka thn gazets MAPO t Shqipris se fmija q ajo pret sht i gjinis mashkull.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi