Besa Gashi bhet nn

Shko posht

Super Besa Gashi bhet nn

Mesazh nga Nora prej Wed Sep 07, 2011 3:07 pmKa dy dit q modelja e njohur Besa Gashi ka sjell n jet nj vajz, t ciln e ka emruar Kiara.
Kt emr ajo thot se e kishte t propozuar nga kngtarja shkupjane Tuna dhe me plqimin edhe t bashkshortit t saj, Albertit, dhe familjarve t tjer vendosi tia lr.

Kam pasur shum emra t przgjedhur, nga shum persona, mirpo emri Kiara i propozuar nga Tuna na plqeu m shum. Besoj se sht nj emr i veuar dhe shum i bukur, ka thn ajo pr Zri.

Karakteristik e 4 shtatorit, dits s lindjes s Kiars sht data e njjt me ditlindjen e Bess, ku tani nn e bij do t festojn datlindjet s bashku.

sht nj gzim i madh pr mua, se prve q kam ndjenjn e nns, gzohem edhe pr datn e njjt q do t festojm datlindjet. Ishte data e 4 shtatorit q ndryshoi jetn time, tani po i shijoj ditt m t mira t jets sime e q n krah kam vajzn time Kiarn, shton ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi