Arta Bajrami dėshiron familje tė madhe

Shko poshtė

Super Arta Bajrami dėshiron familje tė madhe

Mesazh nga Nora prej Wed Sep 07, 2011 3:08 pmPas lindjes sė vajzės Viktoria, kėngėtarja Arta Bajrami iu kthye muzikės duke realizuar albumin e ri, ndėrsa kėngėt e reja menjėherė u pranuan nga fansat e saj.
Gazeta Standard citon kėngėtaren tė ketė thėnė se ėshtė nė pėrfundim tė realizimit tė klipit tė njėrės nga kėngėt e albumit, megjithatė ajo thotė se tashmė nė rend tė parė vjen vajza dhe jo karriera.

Edhe pse dėshiron tė vazhdojė me karrierėn muzikore dhe kur kihet parasysh pėrkushtimi qė duhet bėrė ndaj fėmijėve, Arta thotė se nė tė ardhmen planifikon tė ketė edhe fėmijė tė tjerė.

“Unė e dua familjen e madhe dhe kam dėshirė qė tė kem fėmijė tė tjerė, por tė shohim. Por dy apo tre fėmijė do tė ishte mė mirė, ndonėse kjo ėshtė nė dorė tė Zotit dhe ne nuk mund tė pėrzihemi aty”, ka thėnė Arta.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi