Bleona Qerreti divorcohet nga burri?

Shko posht

Super Bleona Qerreti divorcohet nga burri?

Mesazh nga Nora prej Wed Sep 07, 2011 3:12 pmudirat nuk kan t mbaruar pr kngtaren shqiptare, Bleona Qerreti. Cila sht? Tani ajo bn si beqare dhe madje nuk do ta lakoj fare bashkshortin e saj.
Por, n nj intervist per mediat amerikane ajo l t kuptohet se mos sht ndar me Gani Bardhn!
Ne nuk e urojm nj gj t till, por thot se nuk do ti bj publicitet martess, q i bie t thot nuk dshiron t flas pr bashkshortin. Por, Bleona pak koh m par n Facebook kishte harruar se jo vetm e lavdronte at, por edhe, sipas saj, kmbt i kishte shum seksi.
Kto jan udirat e Bleona Qerretit q po e shpien n, nuk dihet se ku.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi