Dieta qe mban Ciljeta

Shko posht

Super Dieta qe mban Ciljeta

Mesazh nga Nora prej Thu Sep 08, 2011 7:47 amT gjith biem dakord kur themi se iljeta koht e fundit ka arritur nj form t prsosur trupore. Kngtarja seksi e skens shqiptare, gjat ktij viti ka mundur t ket nj fizik shum t mir, t tonifikuar dhe pa celulit.
Pr kt ka shrbyer sigurisht angazhimi n Dancing with the stars, provat intensive atje dhe palestra e pandrprer q pas prfundimit t spektaklit t vallzimit t yjeve, e cila tanim sht kthyer n nj zakon t prditshm pr iljetn, n rastet kur sht n Tiran, natyrisht.
Megjithat edhe kur jam jasht Tirans me koncerte pr dit me radh, mundohem ta kursej veten n t ngrn, zgjedh ushqime t shndetshme, eliminoj bukn dhe pi shum uj, sqaron pr m shum ili, e cila edhe dje teksa komunikuam n telefon ishte duke u ushtruar n palestr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi