Dieta drastike e Rozit

Shko posht

Super Dieta drastike e Rozit

Mesazh nga Nora prej Thu Sep 08, 2011 7:48 amRozi Radi, sht nj kngtare q bie jo pak n sy me look-un dhe format e saj trupore, t cilat jan t rrumbullakosura, por gjithsesi seksi.
Artisja simpatike rrfen pr Summer Pages se ka raste kur i duhet q t mbaj diet pr dit m radh, kjo gjithmon kur e sheh veten q e ka tejkaluar me kilogramt
Ka raste q shndoshem, kjo sepse nuk ndjek regjim me ushqimin, ha rrall, por shum, gj q nuk sht fare e mir, thot Rozi q n fillim t biseds. M tej ndrsa e pyesim pr dietn m drastike q ka mbajtur gjat jets s saj
Dy vite t tra: Mish pule, sallat jeshile dhe nj frut n dit. Jo kafe, jo alkool. Vetm nj got ver rrall dhe 3 her n jav 2 or palestr, vijon Rozana, e cila tanim fal ktyre sakrificave ka arritur t ket sot nj trup t tonifikuar, me celulitin si thot edhe vet ajo n miniatur.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi