Ndalohen shitjet e Samsung Galaxy n Gjermani

Shko posht

Super Ndalohen shitjet e Samsung Galaxy n Gjermani

Mesazh nga D3M1 prej Fri Sep 09, 2011 3:22 pm


Nj gjykat n Gjemrani la n fuqi vendimin e mparshm pr t ndaluar shitjet e tabletit Galaxy t Samsungut.
Trupit gjykues iu krkua nj rishqyrtim i vendimit, sipas t cilit kompania Samsung ka kompiuar dizenjon si dhe disa element t tjer t iPad t kompanis Apple. Me marrjen e ktij vendimi, tabletit Galaxy i sht ndaluar shitja n shtetin Gjerman.

M par Apple ka fituar edhe gjyqet n shtetet e tjera kryesore t Evrops. Aktualisht kto dy firma gjigande jan n gjyq pr ndalim ose jo t shitjeve n Australi, Amerikn e Veriut dhe Azi.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi