Samsung Galaxy Y arrin n Evrop

Shko posht

Super Samsung Galaxy Y arrin n Evrop

Mesazh nga D3M1 prej Sat Sep 10, 2011 6:37 pm


Samsung ka njoftuar se njri nga telefonat e saj t menur t linjs Galaxy, prkatsisht modeli Samsung Galaxy Y, do t vij n kontinentin ton, prmes operatorit mobil britanik Vodafone.
Samsung Galaxy Y mbshtetet n sistemin operativ Android 2.3 Gingerbread, ndrsa i njjti posedon ekranin e ndjeshm n prekje me 3 in, dhe procesor me 832 MHz.

Specifikat tjera t Samsung Galaxy Y prfshijn edhe baterin me 1200mAh, portin pr mikro SD kartel, e cila mund ta zgjeroj memorien e telefonit edhe pr 32 GB shtes, si dhe lidhjet pr rrjetin Bluetooth dhe WiFi.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi