Shakira sht shtatzn?

Shko posht

Super Shakira sht shtatzn?

Mesazh nga Nora prej Mon Sep 12, 2011 7:36 am
Thashethemet e bots gossip n lidhje me kt tem lidhen q n muajin qershor.

Tashm sht lanuar nga revista portugeze Jornal de Noticias: Shakira sht n pritje t fmijve.

Gjithka me sa duket lidhet me nj koncert t anuluar n Almeria, zyrtarisht pr probleme teknike, por dyshimet mbi nj shtatzni t mundshme jan tepr t forta.

Kngtarja 33-vjeare dhe mbrojtsi i Barcelons Gerard Pique pr momentin nuk komentojn: asnj fjal, as n rrjetet sociale as nga t afrmit.

Jan s bashku prej rreth nj viti dhe nuk do t kishte asgj t keqe me lajmin e nj shtatznie.

Ndrkoh Shakira ka festuar "Labor Day" n Majami.

Gjat dreks me familjen, mungonte vetm partneri, i justifikuar pasi i duhej t qndronte n Spanj pr t kuruar dmtimin e marr n kavilje.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi