Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri?

Shko posht

Super Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri?

Mesazh nga Nora prej Mon Sep 12, 2011 7:37 amKngtarja kosovare, Dafina Zeqiri besohet t jet ndar nga i dashuri i saj, Krenar oaj, edhe pse kjo informat ende nuk sht e konfirmuar nga vet Duffye.
Panorama shkruan se Dafina sht ndar nga i dashuri i saj me t cilin sht n lidhje q prej m se nj viti dhe shkak pr kt sipas gazets sht xhelozia mes tyre. Madje Panorama shkon aq larg sa q beson se Dafina sht n lidhje me menaxherin Drin Zatriqi.

Megjithat, ne besojm se prderisa mund t jet i vrtet lajmi pr ndarjen nga Krenari, mund t konsiderohet i pa vrtet pohimi se ajo mund t jet e prfshir n nj afer me Drin Zatriqin.

Telegrafi ka tentuar ti kontaktoj Drinin dhe Dafinn, por kjo ishte e pamundur pasi q t dy i kishin celulart e fikur.

Tweet-i i fundit i Dafins n Twitter ishte para shtat orsh dhe n t ajo shkroi titullin e kngs King of Sorrow t knduar nga Sade, kng kjo dashurie prmbajtja e t cils sugjeron se dika mund t ket ndodhur n jetn private t kngtares.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi