MC Kresha n lidhje me Rozana Radin?

Shko posht

Super MC Kresha n lidhje me Rozana Radin?

Mesazh nga Nora prej Mon Sep 12, 2011 7:38 amReperi kosovar MC Kresha mund t mos njihet pr aferat e tij t dashuris, mirpo si raportojn mediat shqiptare, ai sht i prfshir n nj afer me seks simbolin Rozana Radi.
Panorama shkruan se MC Kresha e ka shoqruar Rozyn n back vokal t kngs Kiss me Rozy dhe kjo beson suplementi nuk sht e rastsishme.
M tej burimet e tabloidit shqiptar thon se n natn e 29 gushtit n Himar, n diskotekn Oasis, Kresha dhe Rozy kishin dal pas performancave t tyre nga ky club me nga nj birr n dor, ku para shum njerzve filluan t shkmbenin puthje dhe prkdhelje.
Madje mendohet se situata ka eskaluar me t dy q jan zhveshur, duke vn n siklet t pranishmit t cilt thon se ajo sken iu ngjasoi filmave pornografik.
MC Kresha sht nj prej reperve m t njohur shqiptar, q s fundmi ka lansuar super albumin P.I.N.T. Rozana Radi nuk sht shquar pr karriern e saj muzikore, por m shum pr kryetitujt e gazetave kur u shfaq topless duke treguar gjinjt e saj t mdhenj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi