BlackBerry 9980, nj prototip i ri nga RIM?

Shko posht

Super BlackBerry 9980, nj prototip i ri nga RIM?

Mesazh nga D3M1 prej Mon Sep 12, 2011 3:57 pm


Fotografit e modelit t ri t telefonit t menur t Rim, BlackBerry jan paraqitur online, ndrsa thuhet se ky sht modeli i ri BlackBerry 9980.
Pamjet e para t BlackBerry 9980 e bjn kt model t ri t telefonit t duket mjaft uditshm, ndrsa disa zra thon se ky sht nj model prototip nga BlackBerry.

Sipas Engadget, modeli i ri i telefonit BlackBerry do t ofrohet n sasi t limituara, dhe konfirmohet se modeli i shfaqur online nuk sht versioni standard i cili do t paraqitet n treg.

Besohet se modeli i kufizuar i telefonit t RIM, BlackBerry 9980, do t mbshtjellt edhe me diamante dhe se mimi i tij nuk do t jet i zakonshm.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi