E nderuar me mimin e presidentit Topi

Shko posht

Super E nderuar me mimin e presidentit Topi

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Sep 15, 2011 4:42 pmLeonora Jakupi sht nderuar me medalje t art nga presidenti i Shqipris Bamir Topi pr kontributin e dhn n koncertet humanitare gjat karriers s saj muzikore.

Leonora sht e vetmja kngtare femr nga Kosova q sht nderuar me kt mim, pasi ajo deri tani nuk ka ngurruar t marr pjes n m se 110 koncerte humanitare.

Ajo ndjehet e knaqur me kt mirnjohje q ia ka br pikrisht presidenti i Shqipris, duke iu dhn shembull edhe udhheqsve tan n Kosov.

Ndjehem shum e privilegjuar q presidenca e Shqipris n krye me Bamir Topin m ka nderuar me medalje pr kontributin tim q kam dhn gjat ktyre viteve n koncertet humanitare. Ishte nder i madh pr mua t jem e vetmja femr nga Kosova t nderohem nga nj president i nj shteti m t dashur pr ne si sht Shqipria, ka thn Leonora pr Zri.

sht nj ndjenj e veant t kuptosh se karriern tnde po e prcjell nj shteti tjetr dhe kjo le t jet nj shembull edhe pr udhheqsit tan, ka prfunduar kngtarja kosovare.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi