Jackson ia la 30 milionė dollarė familjes

Shko poshtė

Super Jackson ia la 30 milionė dollarė familjes

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Sep 15, 2011 4:43 pmMichael Jackson i ka lėnė familjes sė tij 30 milionė dollarė, pasi ishin shpaguar borxhet e pop yllit tė ndjerė.

Sipas dokumenteve tė fundit tė zbuluara nga mediat amerikane qė qėndrojnė nė gjykatat amerikane, thuhet se pasuria e Jackson ishte prej 310 milionė dollarėsh, shumė nga e cila janė paguar borxhet e kompanisė. 30 milionė dollarė nga kjo shumė besohet se do t’u mbesin fėmijėve tė tij.

I lindur nga Gary tė Indianas, Michael Jackson u shndėrrua nė superyll tė muzikės botėrore, me hite tė mėdha si “Liberian Girl”, “Thriller” dhe shumė kėngė tjera tė cilat edhe sot kanė mbetur nė zemrat e adhuruesve tė pop muzikės.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi