Bleona: Personaliteti mbi nacionalitetin

Shko posht

Super Bleona: Personaliteti mbi nacionalitetin

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Sep 15, 2011 4:44 pmBleona Qereti gjat nj interviste pr emisionin Pasdite n Top Channel ka thn se e gjith zhurma e krijuar pr deklaratat e saj n lidhje me prejardhjen shqiptare nuk sht nj strategji marketingu.

Un kam iden se t gjith strategjin po e krijon media shqiptare, sht shprehur Bleona.

Duke folur pr karriern e saj n SHBA, kngtarja theksoi se deri tani ka prfunduar gjasht kng t albumit t saj t ri.

Un kam prfunduar gjasht kng dhe n momentin q do t prfundojn 12 kng, do t zgjidhen se kush do t shkojn pr video, theksoi Bleona.

Nuk jam kujtuar von pr Amerikn Amerika sht nj vend q nuk ka lidhje nga vjen, nuk sht e rndsishme nacionaliteti, por personaliteti, thot Bleona, e cila sht shprehur e vendosur t ndjek ndrrn e saj.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi