Dafina publikon foto t kngs My Swag

Shko posht

Super Dafina publikon foto t kngs My Swag

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Sep 15, 2011 4:45 pmKngtarja Dafina Zeqiri koh m par kishte paralajmruar se s shpejti do t vij me nj projekt t ri muzikor.

Ajo kto dit ka n rrjetin e saj social Facebook ka publikuar disa foto t kngs My Swag e cila pritet s shpejti t vij me videoklip.

Videoklipi i kngs My Swag sht realizuar nga produksioni Imagine Creative, dhe Dafina si gjithmon vjen me nj pamje dhe stil t veant.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Dafina publikon foto t kngs My Swag

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 16, 2011 6:30 am

Pom pelqen :D

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi