Fillojnė porositė pėr Samsung Galaxy Tab 8.9

Shko poshtė

Super Fillojnė porositė pėr Samsung Galaxy Tab 8.9

Mesazh nga D3M1 prej Thu Sep 15, 2011 9:39 pm


Samsung Galaxy Tab 8.9 ishte paralajmėruar gjatė muajit mars tė kėtij viti, ndėrsa tani duket se i njėjti do tė fillojė tė shitet nė tregun amerikan, pasi qė para-porositė pėr kėtė version tė tabletit tashmė kanė filluar.
Siē edhe mund ta dini, Samsung Galaxy Tab 8.9 bazohet nė sistemin operativ Android Honeycomb, dhe posedon ekranin e ndjeshėm nė prekje me 8.9 inē, me rezolucion 1280 x 800 pikselė, dhe procesor prej dy-bėrthamash me 1GHz.

Karakteristikat tjera tė kėtij telefoni pėrfshijnė edhe kamerėn e pasme me 3MP, dhe atė tė pėrparme me 2MP, ndėrsa Samsung Galaxy Tab 8.9 posedon edhe lidhjen WiFi, si dhe hapėsirėn prej 16 ose 32GB, varėsisht prej versionit tė zgjedhur.

Ēmimi i Samsung Galaxy Tab 8.9 do tė fillojė 469.99 dollarė pėr modelin me 16GB, apo 569 dollarė pėr atė me 32GB.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi