Dafina nuk sht ndar nga Krenari

Shko posht

Super Dafina nuk sht ndar nga Krenari

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 16, 2011 6:32 amDit m par mediat shqiptare kishin raportuar se kngtarja Dafina Zeqiri i kishte dhn fund lidhjes s saj me Krenar oajn.
Kjo kinse sepse Dafina nuk kishe mundur ta duroj xhelozin e Krenarit dhe kishte filluar nj afer me menaxherin e saj Drin Zatriqri, ku ky i fundit pr Telegrafin kishte hedhur posht menjher nj lajm t till.
Por, Dafina n Twiterin e saj ka postuar nj fotografi s bashku me t dashurin e saj Krenarin.
Si duket i gjith ky pluhur pr ndarjen e iftit ishte vetm nj thashethem dhe asgj m shum.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi