Njeriu m i gjat n bot

Shko posht

Super Njeriu m i gjat n bot

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 16, 2011 6:36 amNjeriu m i gjat n bot sht Sultan Kosen. Ai sht i gjat 245.5 centimetra. Kosen sht nga Turqia dhe ka lindur n vitin 1982. Ai mban rekordin Guinness q prej vitit 2009.

Kosen gjithashtu mban rekordin Guinness pr dorn dhe kmbn m t madhe

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi