Ēiljeta nė top-formė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ēiljeta nė top-formė

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 16, 2011 12:53 pm
Tė gjithė biem dakord kur themi se Ēiljeta kohėt e fundit ka arritur njė formė tė pėrsosur trupore. Kėngėtarja seksi e skenės shqiptare, gjatė kėtij viti ka mundur tė ketė njė fizik shumė tė mirė dhe pa celulit.

Pėr kėtė ka shėrbyer sigurisht angazhimi nė “Dancing with the stars”, provat intensive atje dhe palestra e pandėrprerė qė pas pėrfundimit tė spektaklit tė vallėzimit tė yjeve, e cila tanimė ėshtė kthyer nė njė zakon tė pėrditshėm pėr Ēiljetėn, nė rastet kur ėshtė nė Tiranė, natyrisht.

“Megjithatė edhe kur jam jashtė Tiranės me koncerte pėr ditė me radhė, mundohem ta kursej veten nė tė ngrėnė, zgjedh ushqime tė shėndetshme, eliminoj bukėn dhe pi shumė ujė”, sqaron mė shumė Ēili pėr portalin femina.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi