okollata m e madhe n bot

Shko posht

Super okollata m e madhe n bot

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 16, 2011 12:58 pmokollata m e madhe n bot sht prodhuar nga kompania Worlds Finest Chocolate dhe do t shtis npr t Gines.
Ajo peshon 6 ton dhe ka nj gjatsi prej 6.4 metrash.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi